KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218099

nr 1621 8099

Garibaldi Lindberg

(1863-1957), Sverige

Etsning, Signerad, "bågskytten". Bildmått: 24x17cm, yttermått inklusive ram: 44x35cm

Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:43:58

15/5 22:32:23 1      Vinnande bud

Garibaldi Lindberg

Läs mer om Garibaldi Lindberg